بنر فروش آنلاین تجهیزات شبکه شرکت سایبرکانکت

فروشگاه آنلاین سایبرکانکت در راستای فروش آنلاین کلیه تجهیزات اکتیو و پسیو شبکه و با طیفی کاملی از محصولات، به شما کمک خواهد کرد که به سادگی محصول مورد نیاز خود را انتخاب و خرید نمایید.

عمومی شبکه

عمومی شبکه

این مقاله بنا به درخواست های متعددی که از سوی کاربران سایت ارائه شده، تهیه و بصورت کامل با جزییات مباحث انتقال تصویر، پورت فورواردینگ، DMZ و DDNS را پوشش می دهد. خواهشمندیم بدلیل توجه به جزییات، بند بند مطالب را با دقت مطالعه کنید. اگر مرجع و یا لینک دیگری نیز برای کمک به مراحل کار توصیه شده حتما مطالعه فرمایید.

لطفا ابتدا مبحث آدرس آی پی چیست؟ را بصورت کامل در همین سایت مطالعه فرمایید تا در هنگام تنظیم و ست کردن آدرس های آی پی درک درستی از کاری که انجام میشود داشته باشید.

ادامه مطلب...
 

آدری آی پی (IP Address) چیست؟

آدرس آی پی (IP Address)، آدرسی عددی است که به هر یک از دستگاه ها و رایانه‌های متصل به یک شبکه کامپیوتری که بر مبنای پروتکل TCP/IP (مانند شبکه اینترنت) کار می‌کند، اختصاص داده می‌شوند.

ادامه مطلب...
 

نکات ذیل را برای آپگرید به خاطر بسپارید:

1. حتما از فیرم ور مخصوص دستگاه خود استفاده کنید. مدل دستگاه خود را با فیرم ور دانلود شده مطابقت دهید. در مرکز دانلود ما، مدل دستگاه ها بطور کامل درج شده است.

ادامه مطلب...
 

MAC Address یا Media Access Control Address:

مک آدرس، یک آدرس فیزیکی (سخت افزاری) است که بروی تمامی قطعاتی که در یک شبکه کامپیوتری به تبادل داده می پرداند، وجود دارد. مانند آدرس آی پی که برای آدرس دهی در لایه سوم شبکه استفاده میشود، مک آدرس نیز در آدرس دهی پکت های داده در شبکه استفاده میشود اما در لایه دوم.

ادامه مطلب...
 

جستجوی سایت

به دنبال ما

Facebook LogoTwitter logoPlus logoRSS Logo

آمار سایت

امروزامروز2208
دیروزدیروز2839
این هفتهاین هفته7733
این ماهاین ماه28343
همه روزهاهمه روزها3171423

-