بنر فروش آنلاین تجهیزات شبکه شرکت سایبرکانکت

فروشگاه آنلاین سایبرکانکت در راستای فروش آنلاین کلیه تجهیزات اکتیو و پسیو شبکه و با طیفی کاملی از محصولات، به شما کمک خواهد کرد که به سادگی محصول مورد نیاز خود را انتخاب و خرید نمایید.

شبکه های بیسیم

شبکه های بیسیم

امروزه شبکه های وایرلس تمامی اطراف ما را احاطه کرده اند، اکثر ما دوست نداریم که برای اتصال دستگاه های خود به همدیگر از سیم ها استفاده کنیم. در این میان مودم ها و روترهای وایرلس بصورت انبوه استفاده میشوند. ما پرینتر، فایل های شخصی، دستگاه های حضور غیاب، پریز های برق و اتصال اینترنت خود را به صورت وایرلس به هم متصل کرده و در حریم خصوصی خود به اشتراک می گذاریم و به همین دلیل نمی خواهیم شخصی غیر مجاز به شبکه وایرلس ما دسترسی پیدا کند. متاسفانه تنها کاری که برای شبکه وایرلس خود انجام میدهیم یک رمز گذاری بوده و فکر میکنیم با این کار شبکه ای امن خواهیم داشت. اما یکی از رخنه هایی که در سیستم WPS مودم و روترهای وایرلس کشف شده امنیت همه این وسایل را به چالش کشیده است.

ادامه مطلب...
 

یکی از قابلیت های بسیار جذاب روتر های وایرلس قابلیت به اشتراک گذاری پرینتر در شبکه است. در این حالت تمام کاربران متصل به شبکه شما (روتر یا مودم وایرلس) می توانند چاپ های خود را تنها با یک دستگاه چاپگر انجام دهند. معنای به اشتراک گذاری منابع در شبکه در اینجا کاملا ملموس خواهد شد. در ادامه نحوه فعال سازی این قابلیت در روتر های وایرلس دی لینک با قابلیت Printer Sharing آموزش داده خواهد شد. به جرات میتوانیم اعلام کنیم که تاکنون این آموزش در هیچ سایتی فارسی زبانی منتشر نشده است.

ادامه مطلب...
 

همانطور که قبلا قول داده شده برآن شدیم تا در مورد اتصال حافظه های جانبی (فلش مموری ها و هارد دیسک های USB) به روتر های وایرلس دی لینک که قابلیت اتصال این نوع تجهیزات را دارند، مقاله ای منتشر کنیم. در این آموزش شما نحوه اتصال، فعال سازی و دسترسی به اینگونه حافظه ها را روی دستگاه های مذکور و تحت شبکه فرا خواهید گرفت. این مقاله ممکن است به مرور آپدیت شده و تکمیل شود.

ادامه مطلب...
 

فیلترینگ آدرس مک یا MAC Address Filtering قابلیتی است که در تجهیزات وایرلس مانند مودم های ADSL وایرلس، اکسس پوینت ها و روترهای وایرلس وجود دارد و به شما امکان اضافه کردن یک لایه امنیتی دیگر افزون بر رمز گذاری بیسم، خواهد داد.

ادامه مطلب...
 

اکسس پوینت  چیست؟ (Access Point یا AP)

یک اکسس پوینت با اضاف شدن به شبکه کابلی موجود شما، یا یک مودم کابلی ADSL، به کاربران قابلیت اتصال بیسیم را میدهند، کاربران می توانند بدون اتصال هیچ کابلی و با دستگاه هایی که دارای کارت شبکه WIFI هستند (مانند نوت بوک، Smart Phone و ...) براحتی به شبکه موجود متصل شوند. اکسس پوینت ها در انواع مختلف از لحاظ یهنای باند (مثلا 150Mb یا 300Mb و ...) یا در باند های فرکانسی مختلف (2.4GHz یا 5.8Ghz) و یا با قابلیت خاصی مانند قابلیت نصب در محیط بیرونی، ساخته میشوند.

ادامه مطلب...
 

صفحه1 از2

<< شروع < قبلی 1 2 بعدی > پایان >>

جستجوی سایت

به دنبال ما

Facebook LogoTwitter logoPlus logoRSS Logo Telegram logo Aparat Logo

آمار سایت

امروزامروز712
دیروزدیروز2297
این هفتهاین هفته712
این ماهاین ماه49637
همه روزهاهمه روزها3277068

-