Cyber Connect Logoشرکت سایبرکانکت

سیاست های بازگشت کالا - یک هفته تضمین برگشت کالا

با توجه به اصل احترام به مشتری و اطمینان به مشتری در خصوص رعایت کلیه حقوق وی در هنگام خرید اینترنتی از این سایت و بر پایه دستورالعمل های موجود در قانون در خرید های آنلاین، شرکت سایبرکانکت، رویه های ذیل را در خصوص بازگشت کالا تضمین می نماید، لطفا شرایط هر مورد را به دقت مطالعه کنید:

الف. اشکال و ایراد فنی در کالای دریافت شده:

در این حالت شما میتوانید دستگاه خود را تست و در صورت مشاهده اشکالات فنی آنرا تا یک هفته بعد از تاریخ خرید عودت نمایید، موارد زیر را در نظر داشته باشید:

 1. بعد از مشاهده ایراد، مراتب را هر چه سریع تر بصورت تلفنی به این شرکت اطلاع دهید، به توضیحات یا سوالات کارشناس مربوطه به دقت عمل کرده و پاسخ دهید.
 2. پس از تایید شفاهی واحد فنی، دستگاه را به خوبی بسته بندی و همراه تمام لوازم جانبی و فاکتور فروش، به آدرس این شرکت ارسال نمایید
 3. هزینه برگشت کالا با مشتری می باشد.
 4. پس از بررسی دستگاه تعویض شده و در صورت نیاز به استرداد وجه، این عملیات ظرف حداکثر 48 ساعت اداری انجام می گردد.
 5. این سرویس شامل ایراداتی که در اثر استفاده نادرست کاربر بوجود آمده است نمی شود.

ب. مغایرت کالای دریافتی توسط مشتری با کالای سفارش داده شده یا مغایرت مشخصات اعلام شده در وب سایت با کالای معرفی شده:

در این حالت چنانچه کالایی که برای شما ارسال شده است دارای مشخصاتی (چه فنی و چه فیزیکی) مغایر با مشخصات اعلام شده در سایت است می توانید نسبت به برگشت آن اقدام فرمایید. موارد ذیل را در نظر داشته باشید:

 1. در صورتی که امکان چک کردن مشخصه مورد نظر بدون باز کردن بسته بندی دستگاه میسر باشد، کالای فقط در صورتی تعویض یا مسترد خواهد شد که بسته بندی آن باز نشده و کالا در حالت اولیه و استفاده نشده باشد.
 2. مغایرت های فیزیکی باید در 24 ساعت اولیه دریافت کالا به این شرکت اطلاع داده شود و دستگاه بدون استفاده کردن و در حالت اولیه آن نگهداری شود.
 3. مغایرت های فنی تا یک هفته اطلاع داده شود و دستگاه بدون استفاده و در حالت اولیه آن نگهداری شده باشد.
 4. هزینه های ارسال ناشی از مغایرت در صورت تایید واحد فروش، به عهده این شرکت است.
 5. پس از تایید شفاهی واحد فنی، دستگاه را به خوبی بسته بندی و همراه تمام لوازم جانبی و فاکتور فروش، به آدرس این شرکت ارسال نمایید
 6. پس از بررسی دستگاه تعویض شده و در صورت نیاز به استرداد وجه، این عملیات ظرف حداکثر 48 ساعت اداری انجام می گردد.

ج. انصراف از خرید:

 1. در صورت انصراف خریدار در ساعات اولیه، خریدار باید هر چه سریعتر مراتب را به این شرکت اطلاع داده تا عملیات ارسال کالا کنسل شود.
 2. اگر انصراف از خرید پس از دریافت کالا باشد، خریدار باید پس از هماهنگی با شرکت، حداکثر تا هفت روز، بدون باز کردن بسته بندی کالا، آنرا مجددا به صورت کامل همراه تمام لوازم جانبی و فاکتور فروش به آدرس این شرکت ارسال نماید. بدیهی است استرداد وجه فقط پس از دریافت کالا و تایید باز نشدن بسته بندی و سلامت کامل کالا امکان پذیر است.
 3. در صورت نیاز به استرداد وجه، این عملیات ظرف حداکثر 48 ساعت اداری انجام می گردد.
 4. هزینه ارسال به عهده خریدار می باشد.

د. آسیب های فیزیکی ناشی از حمل و نقل:

با توجه به ارسال کالا بوسیله شرکت های معتبر حمل و نقل (پست پیشتاز، چاپار و تیپاکس) و بیمه بودن کالای ارسالی، شرکت های مذکور مسئول تحویل سالم و یا جبران خسارات ناشی از حمل و نقل کالا هستند، در صورت آسیب در مراحل تحویل کالا، این شرکت در راستای حمایت مشتری و  پس از تایید شرکت حمل کننده، جبران خسارت را بعهده خواهد گرفت. موارد ذیل را مد نظر داشته باشید.

 1. چنانچه در موقع تحویل کالا آسیب فیزیکی به کالا قابل مشاهده است، از دریافت آن خودداری کنید تا شرکت حمل کننده در جریان آسیب قرار گرفته و کالا را جهت بررسی و ارسال مجدد به این شرکت عودت نماید.
 2. کالای آسیب دیده همراه صورتجلسه تایید شرکت حمل کننده و کلیه لوازم جانبی و فاکتور فروش برای این شرکت ارسال شود.
 3. آسیب های ناشی از حمل و نقل باید ظرف مدت 24 ساعت به این شرکت اطلاع داده شود.

 

سعی سایبرکانکت ارائه خدمات مطمئن، کامل و سریع می باشد.

از خرید شما سپاسگذاریم.